English Information Program in Polish -澳门新葡萄app下载

Boston Language Institute jest najbardziej kompleksową instytucją świadczącą usługi językowe w New England. Świadczymy usługi w ponad 140 językach, w tym w języku angielskim. Oferujemy również usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. instytut obsługuje około 3000 studentów rocznie, a dział tłumaczeń ustnych i pisemnych około 400 klientów korporacyjnych. Nasze programy cieszą się międzynarodową renomą, ponieważ jesteśmy elastyczni, kładziemy nacisk na jakość i obsługę klienta. Jesteśmy czymś więcej niż zwyczajną szkołą - jesteśmy dostawcą usług, który wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.

 

O d 1981 roku Boston Language Institute obsługuje najbardziej wymagających klientów, od studentów po wysoce skutecznych profesjonalistów, którzy muszą dokonać szybkich postępów w znajomości języka angielskiego. W tym celu doświadczeni nauczyciele tworzą trudne i stymulujące środowisko do uczenia się w małych, kameralnych grupach.

 

 

Cechy naszych kursów języka angielskiego:

 • wielkośćgrupy: Uczymy w małych grupach od 4 do 12 uczniów.

 • Elastyczne daty rozpoczęcia: Co tydzień nowi uczniowie rozpoczynają naukę języka angielskiego w grupach prowadzonych metodą immersji językowej, grupach intensywnych oraz w grupach o skróconym wymiarze godzin.

 • poziomy: Języka angielskiego uczymy na 5 poziomach: od poziomu początkującego do zaawansowanego.

 • rożnorodność: Nasi uczniowie pochodzą z całego świata i są grupą bardzo zróżnicowaną. Średni wiek naszych uczniów to 29 lat. Wiek minimalny to 16 lat. Niemniej jednak tworzymy oddzielne grupy dla dzieci i młodzieży (15 lat i młodsi).

 • Nieodpłatny program Partner Językowy: W ofercie posiadamy zajęcia z języków obcych, dlatego możemy dopasować uczniów do anglojęzycznych partnerów językowych.

 • Świadectwa: Na życzenie uczniów wydajemy świadectwo ukończenia.

 

 

Zintegrowane podejście

Nasi uczniowie nie tylko mogą polegać na naszym wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu. Stosujemy również najnowocześniejsze metody w dziedzinie nauki języka. Uczymy gramatyki, słownictwa i idiomów za pomocą podręczników, bieżących artykułów z gazet i czasopism oraz materiałów przygotowanych specjalnie przez instruktora w celu odzwierciedlenia zainteresowań członków grupy. Inne szkoły często uczą angielskiego za pomocą fragmentarycznego podejścia, które polega na oddzielnym uczeniu różnych umiejętności językowych, na przykład „godzina czytania”, po której następuje „godzina słownictwa”, a następnie „godzina konwersacji”. Badania wykazują jednak, że wykorzystanie „metody komunikacyjnej” poprzez jednoczesne uczenie wszystkich umiejętności językowych jest bardziej skuteczne. Na przykład pisanie lub rozmowa na właśnie wysłuchany temat pomaga wzmocnić umiejętności językowe. Jest to metoda, z której korzystamy w Boston Language Institute.

Ponadto w możliwie najszerszym zakresie wykorzystujemy specjalnie przygotowane materiały niezwiązane z podręcznikiem. Te bardzo istotne materiały uzupełniające poszerzają wiedzę i pozwalają uczniom wyjść poza nijakie, wymyślone przykłady, z których korzystają nawet najlepsze podręczniki. Studenci podchodzą do czytania i zadań pisemnych z większą dozą przyjemności i motywacji. Ponieważ wyrażają prawdziwe opinie na temat treści tekstu, dyskusje w klasie są ożywione i bardziej spontaniczne.

 

W naszej ofercie znajdują się również następujące specjalistyczne kursy języka angielskiego.

 • Wymowa, akcent i intonacja w języku amerykańskim angielskim

 • Angielski dla zagranicznych profesjonalistów

 • Przygotowanie do egzaminu TOEFL

 • Pisanie i edycja

 

N asza kadra

nasza kadra to dobrze wykształcone osoby, których pierwszym językiem jest język angielski, posiadający certyfikat Nauczania języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą. Instruktorzy w Boston Language Institute dostosowują swoje zajęcia do indywidualnych, językowych potrzeb swoich uczniów. Wielu naszych instruktorów ma szerokie doświadczenie w innych dziedzinach zawodowych i wprowadza do klasy rzeczywisty świat.

 

 

Przed przystąpieniem do programu na naszej stronie internetowej www.salmon-fishing-in-norway.com można wykonać następujące czynności.

 

 • Test kwalifikacyjny: Na stronie http://www.salmon-fishing-in-norway.com/esl/FreePlacementTest.html można nieodpłatnie przystąpić do testu z języka angielskiego. W celu ustalenia poziomu znajomości języka angielskiego, przed zapisaniem się na zajęcia należy wypełnić pisemny test kwalifikacyjny. Jeśli umiejętności mówienia i słuchania okażą się być na wyższym lub niższym poziomie niż wynik uzyskany na teście, uczeń zostanie przeniesiony do grupy o odpowiednim poziomie w pierwszym dniu zajęć.

 

 • Kursy i cena: Na stronie http://www.salmon-fishing-in-norway.com/esl/Tuition.htm można zapoznać się z listą naszych kursów, informacjach o nauczaniu i opłatach. Jeśli wybór padł na zajęcia prowadzone metodą immersji lub kurs intensywny, należy wybrać liczbę tygodni zajęć. Całkowity koszt zajęć intensywnych zależy od liczby tygodni zajęć.

 

 

Jak się zarejestrować: Istnieją trzy sposoby rejestracji na lekcje angielskiego.

W przypadku uczniów powracających, aby odstąpić od opłaty rejestracyjnej w wysokości 80 USD należy wziąć od nas kod kuponu.

 

 • telefonicznie: Darlene lub Reinaldo .

 

 • osobiście: Nasz adres to 648 Beacon St.波士顿,MA. Godziny rejestracji: od poniedziałku do piątku (11:00 – 17:30).

 

Kiedy się zarejestrować: prosimy o rejestrację przynajmniej 1 tydzień przed pierwszym dniem zajęć. Nowi uczniowie zaczynają co tydzień w poniedziałek w większości grup. Uczniowie prywatni powinni zarejestrować się co najmniej 3 tygodnie przed pierwszymi zajęciami.

 

Formy płatności: Visa, MasterCard, American Express, gotówka, czeki oraz przelew bankowy. W przypadku płatności gotówkowych lub czekiem należy zarejestrować się osobiście. W przypadku planów płatności należy użyć karty kredytowej i zarejestrować się telefonicznie lub osobiście.

 

W samym sercu miasta

Wybierając Boston Language Institute będziecie uczyć się języka angielskiego w edukacyjnej stolicy Ameryki Północnej, jednym z najbardziej bogatych kulturowo i rekreacyjnie zróżnicowanych rejonów świata. Nasze centralne położenie oznacza, że jest tu wybór niesamowicie różnorodnych zajęć. teatry, sale koncertowe, stadiony sportowe, restauracje, zabytki, muzea i kawiarnie – wszystko to znajduje się w niewielkiej odległości od szkoły lub łatwo tam dotrzeć środkami transportu publicznego. W niedalekiej odległości znajdują się piękne plaże wybrzeża New England i wiele doskonałych ośrodków narciarskich.

Lokalizacja szkoły: Stacja kolejowa Kenmore znajduje się bezpośrednio przed szkołą. Należy wybrać pociągi linii zielonej: B, C lub D do stacji Kenmore. Kliknij na poniższe linki, aby zobaczyć mapy tego obszaru:

 

Obsługa uczniów

Personel w Boston Language Institute jest całkowicie do Państwa dyspozycji. Chętnie pomożemy w zakwaterowaniu, zwiedzaniu lub transporcie – zrobimy prawie wszystko, aby pobyt tutaj był przyjemniejszy i bardziej edukacyjny. nasza pracownia komputerowa z bezpłatnym dostępem do Internetu jest dostępna dla wszystkich naszych uczniów. Ponieważ nasi uczniowie uczą się wielu różnych języków, Boston Language Institute posiada również unikalny nieodpłatny program Partner Językowy, którego nie mają inne szkoły języka angielskiego. Nasi zagraniczni studenci uczący się angielskiego są dobierani w pary z naszymi amerykańskimi studentami uczącymi się języka obcego na 1 lub 2-godzinne konwersacje. Przez pierwszą połowę zajęć uczeń z innego kraju ćwiczy język angielski, a przez drugą połowę uczeń amerykański ćwiczy język międzynarodowego studenta, na przykład hiszpański, niemiecki lub chiński.

 

technologia

Boston Language Institute wie, że technologia może pomóc uczniom w opanowaniu języka i zmotywowaniu ich do nauki. Nasze sale lekcyjne są wyposażone w telewizory Smart i odtwarzacze Blu-ray. Na zajęciach za pomocą jednego kliknięcia można skorzystać z YouTube i internetu, tworząc dynamiczne i interaktywne zajęcia multimedialne. Uczniowie mogą podłączyć szkolne laptopy do telewizorów Smart celem przećwiczenia własnych prezentacji PowerPoint. Wi-Fi jest dostępne we wszystkich salach.

 

 

zakwaterowanie

instytut udostępnia listę z możliwościami zakwaterowania. Lista obejmuje pobyt u amerykańskich rodzin, mieszkania, pokoje, hotele, pensjonaty i hostele:

http://www.salmon-fishing-in-norway.com / HOUSING.html.

 

wizy

posiadając wizę turystyczną (B-2) można uczestniczyć w zajęciach, które odbywają się w wymiarze mniejszym niż 18 godzin tygodniowo. Jeśli wybieracie się do Stanów Zjednoczonych głównie w celach turystycznych, ale chcecie wziąć udział w krótkim rekreacyjnym kursie (nie na zaliczenie na stopień), a kurs nie przekracza 18 godzin tygodniowo, jest to dozwolone dla odwiedzającego posiadającego wizę turystyczną. instytut nie wydaje certyfikatów I-20 w przypadku wiz studenckich (F1). Szkoła nie wymaga dokumentacji wizowej od studentów.

 

gwarancja

Rok po roku przyjaciele i krewni byłych studentów przyjeżdżają, aby uczyć się w Boston Language Institute. Ponadto wielu uczniów przenosi się do nas z innych szkół. Jako zabezpieczenie naszego zaangażowania w sukces każdego ucznia, oferujemy unikalną gwarancję. Jeśli uczeń nie jest zadowolony z jakości nauczania po pierwszym dniu zajęć lub po 2 godzinach lekcji prywatnych, zwrócimy czesne pomniejszone o opłatę rejestracyjną. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu trzydziestu dni od anulowania. Niestawienie się na zajęcia nie oznacza wycofania się z kursu lub jego anulowanie.

 

Aby uzyskać więcej informacji:

tel: lub

email: darlene@salmon-fishing-in-norway.com lub reinaldo@salmon-fishing-in-norway.com

nasz adres: 648 Beacon Street波士顿,MA 02215

 

 

 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

INTENSYWNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO (4 do 12 uczniów w grupie)

Nowi uczniowie zaczynają co tydzień.  Kursy dostępne są przez cały rok.

 

Metoda imersji językowej (27,9 godzin tygodniowo)

plan zajęć: poniedziałek – piątek (9:00 - 16:00)

Kurs ten obejmuje intensywne poranne zintegrowane umiejętności plus intensywne popołudniowe umiejętności językowe: mówienie, słuchanie i umiejętności konwersacyjne.

 

Intensywne poranki – umiejętności zintegrowane (17,9 godzin tygodniowo)

plan zajęć: poniedziałek – piątek (9:00 – 11:00 oraz 11:25 – 13:00)

Zajęcia obejmują wszystkie umiejętności języka angielskiego (ćwiczenie mówienia i słuchania, czytanie, pisanie, gramatykę, wymowę i rozwój słownictwa). Celem zajęć jest poprawa płynności i dokładności w posługiwaniu się językiem angielskim.

 

Intensywne popołudnia – mówienie, słuchanie i umiejętności konwersacyjne (10 godzin tygodniowo)

plan zajęć: poniedziałek – piątek (14:00 – 16:00)

Zajęcia koncentrują się na mówieniu, słuchaniu i umiejętnościach konwersacyjnych. Celem zajęć jest poprawa płynności w posługiwaniu się językiem angielskim.

 

Intensywne przygotowanie do egzaminu TOEFL (15 godzin tygodniowo)

plan zajęć: poniedziałek - piątek (14:00 – 17:00)

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL jest kursem specjalistycznym przeznaczonym dla osób, które muszą przygotować się do egzaminu TOEFL lub chcą poprawić swoje wyniki. Kurs koncentruje się na strategiach rozwiązywania testów oraz czterech podstawowych umiejętnościach akademickich, wymaganych do poprawy wyników testu: notowanie, parafrazowanie, podsumowywanie i synteza. Podczas programu uczniowie ćwiczą każdą sekcję testową (tj. czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie) oraz analizują rodzaje pytań i zadań dla każdej z nich. Podczas całego kursu uczniowie ćwiczą także odpowiedzi na pytania w formie pisemnej i ustnej. Ponadto kurs koncentruje się na sposobie oceny testu i strategiach poprawy wyników. Pod koniec kursu studenci są zaznajomieni z budową testu, wymaganymi zadaniami i strategiami sukcesu. Ten kurs jest przeznaczony dla uczniów ze znajomością języka angielskiego na poziomie od wysoko średniozaawansowanego do zaawansowanego.

 

ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO O SKRÓCONYM WYMIARZE GODZIN (4 do12 uczniów w grupie)

Nowi uczniowie zaczynają co tydzień.  Kursy dostępne są przez cały rok.

 

Skrócony wymiar godzin – Umiejętności zintegrowane

Zajęcia obejmują wszystkie umiejętności języka angielskiego (ćwiczenie mówienia i słuchania, czytanie, pisanie, gramatykę, wymowę i rozwój słownictwa). Celem zajęć jest poprawa płynności i dokładności w posługiwaniu się językiem angielskim. plan zajęć:

 • 18:30 – 20:30 w poniedziałki i środy (4 godziny tygodniowo)

 • 9:00 – 12:00 w soboty (3 godziny tygodniowo)

 

Wymowa, akcent i intonacja w języku amerykańskim angielskim

Nasz kurs Wymowy koncentruje się na poprawie rozumienia mówionego języka angielskiego. Uczymy wymowy samogłosek i spółgłosek, akcentowania wyrazów i zdań oraz ogólnego rytmu i intonacji w języku amerykańskim angielskim. W wyniku uczenia się, rozpoznawania oraz ćwiczenia dźwięków i cech mowy łączonej w języku angielskim, uczniowie poprawiają rozumienie i zmniejszają akcent swojego ojczystego języka podczas mówienia po angielsku. Dodatkowo nauka wymowy ma pozytywny wpływ na rozumienie ze słuchu. Zajęcia przeznaczone są dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie od średniozaawansowanego lub zaawansowanego. plan zajęć:

 • 18:30 – 20:30 we wtorki i czwartki (4 godziny tygodniowo)

 • 13:30 – 16:30 w soboty (3 godziny tygodniowo)

 

KURSY SPECJALISTYCZNE O SKRÓCONYM WYMIARZE GODZIN dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (3 do 8 uczniów w grupie) Te kursy języka angielskiego odbywają się sezonowo (zima, wiosna, lato, jesień).

 

Kurs języka angielskiego dla zagranicznych profesjonalistów (EFBP)

(program 40-godzinny / 4 godziny tygodniowo przez 10 tygodni)

Kurs EFBP jest specjalistycznym kursem języka angielskiego, który koncentruje się na języku angielskim w zawodzie, biznesie i miejscu pracy. Kurs przeznaczony jest dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Odbywa się sezonowo (zima, wiosna, lato, jesień). plan zajęć:

 • 9:00 – 13:00 w soboty (4 godziny tygodniowo)

 • 18:30 – 20:30 we wtorki i czwartki (4 godziny tygodniowo) – lato, zima

 

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL

(program 40-godzinny / 4 godziny tygodniowo przez 10 tygodni)

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL jest kursem specjalistycznym przeznaczonym dla osób, które muszą przygotować się do egzaminu TOEFL lub chcą poprawić swoje wyniki. Uczniowie poznają strategie oraz umiejętności wymagane, aby dobrze napisać test. Kurs przeznaczony jest dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie od wysoko średniozaawansowanego do zaawansowanego. Dostępny jest sezonowo (zima, wiosna, lato, jesień).

 • 10:00 – 14:00 w soboty (4 godziny tygodniowo)

 

Kurs pisania i edycji jest specjalistycznym 40-godzinnym kursem. Zajęcia odbywają się w wymiarze 4 godzin tygodniowo i trwają 10 tygodni. Celem tego kursu jest pomoc uczniom w pisaniu jasno, dokładnie i zwięźle. Kurs przeznaczony jest zarówno dla obcokrajowców posługujących się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym, jak i rodzimych użytkowników języka angielskiego, którzy chcą poprawić znajomość gramatyki i umiejętność pisania. Uczniowie nauczą się rozpoznawać i poprawiać błędy gramatyczne w pracach pisemnych. Uczniowie będą ćwiczyć korektę, edycję i poprawianie tekstów. Gramatyka zostanie włączona w kontekście pisania i edycji zadań.

Kurs odbywa się sezonowo (zima, wiosna, lato, jesień).

 • 14:00 – 18:00 w soboty (4 godziny tygodniowo)

 • 18:30 – 20:30 we wtorki i czwartki (4 godziny tygodniowo) – lato, jesień

 

PRYWATNE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Zajęcia prywatne znajdują się w naszej ofercie przez cały rok. Dają one uczniom możliwość indywidualnego spotkania się z nauczycielem, umożliwiając nauczycielowi przygotowanie lekcji zgodnie z konkretnymi potrzebami ucznia. Dostosowujemy prywatne zajęcia do poziomu znajomości języka angielskiego oraz celów ucznia. Wspólnie zaprojektujemy kurs, który spełni Twoje wymagania pod względem zawartości i dostępności czasowej. Aby określić cele zajęć prywatnych zadajemy pytania dotyczące językowych potrzeb ucznia oraz jego zainteresowań.

 

Uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach od dwóch do dwudziestu pięciu godzin tygodniowo, od poniedziałku do czwartku, od godz. 9:00 do 21:00 oraz w piątki od godz. 9:00 do 19:00. W ofercie mamy również prywatne lekcje w soboty w godzinach od 9:00 do 18:00. Minimalny program zajęć prywatnych składa się w sumie z 20 godzin lekcyjnych. Uczniowie muszą uczestniczyć w przynajmniej dwóch lekcjach tygodniowo. Na pierwszą prywatną lekcję umawiamy co najmniej trzy tygodnie po rejestracji. Ten czas jest niezbędny, aby wyznaczyć nauczyciela i ułożyć plan.

 

nasza kadra to wykwalifikowani profesjonalni nauczyciele języka angielskiego. Wszyscy są osobami, których pierwszym językiem jest język angielski. Wybierają najbardziej odpowiednie materiały dopasowane do potrzeb uczniów.

Lekcje prywatne (2 do 25 godzin tygodniowo): Plan zajęć jest zależny od nauczyciela i ucznia. Uczniowie muszą zarejestrować się na minimum 20 godzin. prosimy rejestrować się 3 tygodnie przed swoją pierwszą lekcją. Ten czas pozwoli nam na wyznaczenie nauczyciela.

 

Prywatne lekcje przez Skype (nauczanie indywidualne) – 60 USD (godzinę.

Prywatne lekcje (nauczanie indywidualne) winstytucie - 70 USD (godzinę.  

Prywatne lekcje (nauczanie indywidualne) u klienta (w pracy lub w domu) - 100 usd (godzinę.

Prywatne lekcje dla dwóch osób winstytucie - 80 USD (godzinę.

Prywatne lekcje dla dwóch osób) u klienta (w pracy lub w domu) - 110 USD (godzinę.

 

Kurs prywatny prowadzony metodą imersji (35-40 godzin tygodniowo): ­­­Kurs ten jest zazwyczaj wybierany przez wielu dyrektorów i osoby zainteresowane poprawą znajomości języka angielskiego w biznesie. Prywatny kurs prowadzony metodą imersji jest dostępny tylko na terenie kampusu i prowadzony jest przez zespół dwóch do czterech nauczycieli. Przygotujemy intensywny program nauczania, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i cele ucznia związane z językiem angielskim. Niektórzy studenci wybierają lekcje konwersacyjne i ćwiczą w czasie przerwy obiadowej, co zwiększa ilość godzin do 40 tygodniowo. Koszt kursu prywatnego prowadzonego metodą imersji wynosi 100 usd (godzinę. Zarejestrować się należy co najmniej cztery tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Ten czas pozwoli nam na wyznaczenie nauczycieli, przeprowadzenie oceny i opracowanie programu nauczania.

Aby uzyskać więcej informacji:

Tel: Darlene lub Reinaldo

email: darlene@salmon-fishing-in-norway.com lub reinaldo@salmon-fishing-in-norway.com

nasz adres: 648 Beacon Street波士顿,MA 02215

NEXT OPEN HOUSE

open house

 

contact:


Associate Director, English Language pferdt